| ブランド名: | Rogers |
| モデル番号: | 4701-30-15188-04 |
| MOQ: | 1roll |
| 価格: | USD1~USD50 |
| 配達時間: | 普通3~5working幾日 |
| 支払条件: | T/T |
Rogers Foam 4701-30-15188-04 is a high-performance polyurethane (PU) material specifically designed for shock absorption, cushioning, and sealing applications.
| Brand | Rogers |
|---|---|
| Series | 4701 - 30 |
| Model | 4701-30-15188-04 |
| Color | Black |
| Adhesive | With or without Acrylic acid |
| Material | PU foam |
| Total Thickness (mm) | 4.78 mm |
| Hardness | Relatively soft |
| Temperature range | -40℃ ~ 150℃ |
| Viscidity | High |
| Specification | 1372mm * 30.48m, Customizable |
| ブランド名: | Rogers |
| モデル番号: | 4701-30-15188-04 |
| MOQ: | 1roll |
| 価格: | USD1~USD50 |
| パッケージの詳細: | カートンに詰め込む |
| 支払条件: | T/T |
Rogers Foam 4701-30-15188-04 is a high-performance polyurethane (PU) material specifically designed for shock absorption, cushioning, and sealing applications.
| Brand | Rogers |
|---|---|
| Series | 4701 - 30 |
| Model | 4701-30-15188-04 |
| Color | Black |
| Adhesive | With or without Acrylic acid |
| Material | PU foam |
| Total Thickness (mm) | 4.78 mm |
| Hardness | Relatively soft |
| Temperature range | -40℃ ~ 150℃ |
| Viscidity | High |
| Specification | 1372mm * 30.48m, Customizable |